easy html web site generator software

Pierwszy taniec weselny, którym Para Młoda rozpoczyna uroczystość weselną, niejednokrotnie dostarcza większego stresu niż ceremonia w kościele. Tak to już jest, że to symboliczne rozpoczęcie zabawy weselnej jest obserwowane przez wszystkich gości, rejestrowane kamerą video oraz szeroko komentowane przez weselników. W tej sytuacji trzeba faktycznie dobrze i z rozsądkiem się do tego przygotować. 


1. Po pierwsze mierz siły na zamiary!

Mamy tu na myśli sam taniec. Czy lubimy tańczyć, czy potrafimy tańczyć, czy partner pomimo naszych zdolności jest w stanie dorównać naszym umiejętnościom, aby nie pogrążyć się na parkiecie. 


2. Kurs tańca.

Faktycznie to jakieś wyjście, tylko czy mamy tutaj na myśli szybki kurs na miesiąc przed weselem czy długi np. roczny. To wielka różnica, która zostaje bezlitośnie dostrzeżona podczas tańca na własnej uroczystości weselnej. 


3. Dobór piosenki.

I mamy temat rzekę. Od tradycyjnego walca do mixa piosenek, o różnym tempie i ekspresji. 

Osoby słabo tańczące lub te, które niezbyt się przygotowywały powinny zdecydowanie wybrać utwór bardzo wolny, w którym praktycznie się chodzi, przytula a nie tańczy. 


Osoby, które postanowiły uczęszczać na kurs tańca, uczą się dokładnie kroków do wybranego przez siebie utworu. W tej sytuacji, najlepszym wyjściem jest sytuacja, kiedy zespół muzyczny czy DJ odtworzył z płyty dokładnie ten sam plik mp3, do którego uczono się tańczyć, gdyż czasem te same utwory różnią się jakimś niuansem, który to może spowodować pomylenie kroków lub figur. 


Osoby, które potrafią świetnie tańczyć, mogą zaryzykować mix taneczny z przygotowaną choreografią taneczną. Po takim występie często przez długie lata wszyscy wspominają takie rozpoczęcie wesela. 


Jest jednak jedna uwaga do wszystkich. Sprawę pierwszego tańca trzeba dokładnie omówić z zespołem weselnym. Orkiestra na wesele musi dokładnie wiedzieć o tym, co przygotować, w jakim momencie zakończyć czy skrócić utwór na potrzeby przygotowanego przez parę młodą układu. Zespół na wesele powinien zaproponować utwory, które są odpowiednie na pierwszy taniec i brzmią w jego wykonaniu jak te w oryginale.


Podsumowując, musicie Państwo rozsądnie podjąć decyzję o wyborze i przygotowaniach do pierwszego tańca na nowej drodze życia. Powodzenia!