free responsive website maker software
Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru!!!!. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za przygotowaną dla nas na specjalne życzenie piosenki "The power of love" - Celine Dion. Piosenka bardzo trudna, ale pani Małgosia nie miała z nią najmniejszych problemów i wyszła jej naprawdę znakomicie. Mają bardzo duży wybór piosenek pod każdego gościa. Z całego wesela goście najbardziej byli zachwyceni własnie orkiestrą. Polecam w 100% !!!. Rozbawią Was do białego rana!PS. W szczególności polecam krojenie tortu o 12 w nocy. Orkiestra gra świetną piosenkę podczas całej tej ceremoni.
Kaśka i Marcin
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Grupa rozbawiła całe towarzystwo, a zabawy przeprowadzali genialnie! Bardzo dziękujemy - to był nasz wspaniały dzień - i taneczna noc- Dzięki WAM pozdrawiamy Ula i Wojtek. 
Zespół został nam polecony przez naszego wujka, trochę się obawialiśmy bo każdy ma inny gust ale to był strzał w dziesiątkę!!! Zespół bardzo ładnie gra zarówno starsze jak i nowoczesne utwory, świetnie bawi. Pani Małgorzata ma śliczny głos i śpiewa przepięknie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ nasi goście super się bawili a to jest najważniejsze. Polecamy i pozdrawiamy:))
Gorąco polecamy zespół MARGOS, który grał i zabawiał naszych Gośći na przyjęciu weselnym. Zespół jest w 100% profesjonalny, posiada bardzo bogaty repertuar piosenek i zabaw. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną - Aleksandra i Damian
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniała oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ten zespół gdyż potrafił wspaniale zabawić gości utworami ze swojego repertuaru dla młodszych i starszych.
Małgorzata i Jacek.
Na naszym weselu, zespół MARGOS grał fantastyczną muzykę, przy której wszyscy świetnie się bawili. Tańczyliśmy do białego rana w rytm najnowszych i troche starszych przebojów polskich i zagranicznych wykonawców. Nie zabrakło również wielu zabaw i konkursów w naprawdę dobrym stylu. Ten zespół posiada nowoczesny sprzęt grający i super wokal. Wszystkie utwory w ich wykonaniu są zbliżone do oryginału. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej naszego przyjęcia weselnego i dziękujemy zespołowi MARGOS za dostarczenie nam i naszym gościom ekstra zabawy. Katarzyn i Rafał.
Bardzo gorąco polecamy !! Zespół grał na naszym weselu i było wyśmienicie !!! Nie był nam przez nikogo ze znajomoych polecony ale sami się zdecydowaliśmy. I wcale nie żałujemy goście bawili sie do białego rana i bardzo miło wspominają atmosferę weselną. Zespół potrafi dopasować się do gości więc myśle że nie ma się czego obawiać. My też mieliśmy stracha bo całe wesele zależy od jedzenia i orkiestry! hehehe !! gorąco polecamy. Jeszcze raz gorąco polecamy!!. 
Chcemy bardzo serdecznie podziękować za fantastyczną zabawę weselną. Szczerze polecamy profesjonalne i rzetelne usługi zespołu. Dziękujemy !!! szcześliwi małżonkowie Joanna i Piotr.
Zespół bardzo dobrze się prezentuje pod każdym względem: wizualnym, wokalnym i instrumentalnym. Podobał się nie tylko nam ale także (co nie mniej ważne, a dla niektórych nawet ważniejsze :) ) gościom weselnym. Jednym słowem zespół wart polecenia ... Małgosia i Jacek.
Profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecamy zespół MARGOS, jako "wodzireja" zabawy weselnej. 100% elegancji, 200% profesjonalizmu, i 1000% świetnej zabawy przy grze zespołu i śpiewie pełnej wdzięku Pani Małgosi. Muzyka dla każdego "dla małego i dużego" - nie było osoby niezadowolonej. 
Miałam przyjemność bawić się na własnym weselu przy akompaniamencie zepołu MARGOS. Zabawa była naprawdę przednia! wesele udane! Goście i oczywiście my - gospodarze zadowoleni. Szczerze polecam !!!
Miałam przyjemność wyjść za mąż a później bawić się na swoim przyjęciu weselnym..... mogę powiedzieć że zabawa była przednia (oczywiście do rana), nie byłoby to możliwe gdyby osoby z zespołu muzycznego MARGOS nie byłyby profesjonalistami..... naprawdę wszystkim gościom bardzo się podobał i repertuar zespołu (i dla młodszych i dla starszych i nawet dla górali) i oczywiście piękny głos pani Małgosi (naaaprawdę cudownie śpiewa), Szczerze polecam zaginionym narzeczonym starającym się wszystko załatwić tak jak ma być :)) Pozdrawiam.
Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Polecamy wszystkim bardzo gorąco Zespół "Margos". Nie było utworu przy którym goście by się nie bawili, a po weselu wszyscy byli zachwyceni. Dziękujemy jeszcze raz i będziemy z pewnością polecać Państwa naszym znajomym. 
Witamy !!! Chcielibyśmy serdecznie podziękować zespołowi muzycznemu MARGOS za oprawę muzyczną naszego wesela. Goście bawili się do samego rana, bylismy wszyscy zachwyceni bogactwem repertuaru, poczuciem humoru i umiejętnością dostosowania do sytuacji jednym słowem PEŁEN PROFESJONALIZM !!! pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy Magdalena i Piotr. 
Chcielibyśmy serdecznie podziekować zespołowi MARGOS za oprawę muzyczną naszego wesela. Nasi goscie świetnie się bawili przy przebojach zespołu. Polecamy zespół Margos i jeszcze raz serdecznie Państwu dziekujemy! Ania i Rafał 
Witamy !
Chcielibyśmy bardzo, bardzo serdecznie podziękować zespołowi MARGOS za uświetnienie naszego przyjęcia weselnego.
Wszyscy nasi goście, jak również my, bawiliśmy sie do samego rana.
Zespół posiada bardzo zróżnicowany repertuar, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pani Małgosia ma niezwykle piękny głos, a Pan Marcin wspaniałe poczucie humoru, dzięki któremu zabawy oczepinowe (i nie tylko) były bardzo wesołe i śmieszne i każdy chętnie w nich uczestniczył.
Szczególnie dziękujemy za "Barkę", dzięki której nasz ślub był naprawdę wyjątkowy.
Gorąco polecamy zespół MARGOS i jeszcze raz dziękujemy!!!
Dagmara i Tomek
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe granie na naszym weselu. Orkiestra grała bardzo solidnie, profesjonalne podejście do gości - bardzo solidna firma, wszystkim gościom się bardzo podobało, oczepiny zorganizowane wzorowo. Troszkę późno piszemy ale lepiej późno niż wcale:).
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłej zabawy z grupą Margos!!!! Adrian i Marta 
Witamy !
Serdecznie dziękujemy za świetna oprawę muzyczną naszego wesela. Zarówno my jak i nasi goście świetnie bawiliśmy się do muzyki zespołu MARGOS. Zespół zachwycił gości różnorodnym repertuarem i pięknym głosem pani Małgosi; a nam miło było słuchać że wybraliśmy świetny zespół.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy
GORĄCO POLECAMY :))))
Ola i Piotrek 
Witamy ! Od naszego wesela minęło już kilkanaście dni. Wróciliśmy z krótkiego miodowego wyjazdu:) i nadal pamietamy jak wspaniale zespół MARGOS grał na naszym przyjęciu weselnym. Dzisiaj jeszcze raz serdecznie dziękujemy zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu. Nasi goście bawili się do samego rana właśnie dzięki muzyce zespołu MARGOS. Po naszym weselu pytaniom naszych gości o to gdzie znależliśmy tak wspaniały zespół nie było końca...jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy! Pozdrawiamy! Ula i Mirek.
Zespołowi MARGOS dziękujemy za śliczną muzykę na naszym weselu. W szyscy bawili się kapitalnie przy wspaniałym doborze piosenek grających przez orkiestrę MARGOS. Zabawy proponowane przez MARGOS również były świetne. Cudne piosenki śpiewane przez Panią Małgosie były lepsze niż w oryginale śpiewane przez znanych piosenkarzy, zresztą mąż Małgosi też super porywał do tańca śpiewając z pasją i zaangażowaniem i co najważniejsze nie było wielu przerw między piosenkami. Wielkie słowa uznania. Ślicznie dziękują Agnieszka I Leszek z Rodzicami.
Chociaż spóżnione, ale bardzo gorące podziekowania dla zespołu "MARGOS" za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się doskonale. Do dziś wspominaja wspaniałą atmosfere, różnorodność repertuaru, piękną muzykę i śpiew. Wszyscy świetnie się bawili bez względu na wiek. Jednym słowem SUPER. A jedynie na co mozna było narzekac to zakwasy po tańcu do białego rana bo gdy na weselu gra taki wspaniały zespół to nogi same rwą się do tańca. Poderwali do tańca nawet tych najbardziej opornych...........:) Poza tym zespół zapewnia ciekawe i śmieszne zabawy. Polecamy wszystkim i jeszcze raz dziekujemy. Beata i Tomek 
W imieniu Państwa Młodych: Michała i Kingi serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną. Zespół MARGOS choć tylko dwu osobowy okazał się wspaniałym przewodnikiem po zabawach weselnych, a także w cudowny sposób uświetniał oprawę muzyczną, a jak każdy wie od muzyki zależy cała zabawa:) Nawet rodzina Pana Młodego pomimo żałoby skusiła się na nie jeden taniec przy muzyce Pani Małgosi i Pana Marcina:) Z całą odpowiedzialnością możemy polecić ten zespół!!!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu małżonków i gości weselnych.
Świadkowie (Mateusz i Iwona) Pozdrawiamy:)
Serdecznie dziękujemy zespołowi "Margos" za uświetnienie naszego przyjęcia weselnego. Goście oraz My byliśmy zachwyceni różnorodnością repertuaru muzycznego jaki posiada zespół.
Wszyscy bawili się również doskonale przy zabawach organizowanych przez "Margos". Serdecznie polecamy wszystkim zespół pani Małgosi i pana Marcina.
Dziękujemy: Anna i Tomasz
Zespół "MARGOS" zapewniał oprawę muzyczną na naszym weselu. Zespół posiada zróżnicowany repertuar, który można dopasować do potrzeb każdego, dzięki czemu zarówno my jak i goście byli bardzo zadowoleni - wszyscy się świetnie bawili bez względu na wiek. Zespół zaskakuje swoim profesjonalizmem, nawet szefostwo restauracji, w której odbywało się wesele zdecydowało się polecać go swoim gościom. DZIĘKUJEMY I POLECAMY.
Małgorzata i Krzysztof.
Chcieliśmy serdecznie podziękować zespołowi MARGOS za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy goście nie mogli uwierzyć ze dwuosobowy zespół może zadowolić każdego z nich. Polecamy zespół MARGOS wszystkim kto chociaż przez chwile się waha czy go wybrać!!!
Alina i Łukasz.
Zespołowi MARGOS dziękujemy za śliczną muzykę na naszym weselu. Wszyscy bawili się kapitalnie przy wspaniałym doborze piosenek grający przez orkiestrę MARGOS. Zabawy proponowane przez MARGOS również były świetne. Cudne piosenki śpiewane przez Panią Małgosie były lepsze niż w oryginale śpiewane przez znanych piosenkarzy, zresztą mąż Małgosi też super porywał do tańca śpiewając z pasją i zaangażowaniem i co najważniejsze nie było wielu przerw między piosenkami. Wielkie słowa uznania. Ślicznie dziękują Anetka i Krzyś oraz cała rodzina.
Zespół "MARGOS" bawił gości na naszym weselu. Pomimo wcześniejszych obaw (jako jedyni mieli wolny termin na ten dzień, co wydało nam się podejrzane) okazali się świetnym zespołem. Bawili naszych gości urozmaiconym repertuarem, przeplatając go wspaniale prowadzonymi zabawami. Goście bawili się świetnie, a zespół udowodnił, że potrafi zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa :) GORĄCO DZIĘKUJEMY!!! Szczególne podziękowania dla Pani Małgosi, która pomimo bolesnej kontuzji spisała się świetnie! Joanna i Jakub
Chcieliśmy podziękować za cudną oprawę muzyczną. Goście bawili się do białego rana przy muzyce! Zespół wytworzył bardzo rodzinną atmosferę! Zabawy świetne! Polecamy! Naprawę warto nie będziecie żałować !! 
Chcieliśmy szczerze podziękować za przepiękną muzykę na przyjęciu weselnym. Oczywiście wszystkim gorąco polecamy zespół "Margos". Pomijając to, że się świetnie prezentują co jest na pewno ważnym elementem, istotne jest że bardzo dobrze grają i śpiewają. Goście na naszym weselu bawili się naprawdę doskonale, zabawa 'Mam chusteczkę haftowaną' zrobiła prawdziwą furorę a całe towarzystwo weselne bardzo się zintegrowało podczas tej zabawy. Zespół gra muzykę urozmaiconą zarówno piosenki starsze jak i te najnowsze. Nasi goście byli bardzo zadowoleni,często po weselu wspominając jak to się dobrze bawili i wytańczyli. Wszystkim narzeczonym którzy chcą mieć spokojną głowę jeśli chodzi o oprawę muzyczną dajemy dobrą radę nie wahajcie się, zadzwońcie do zespołu Margos. 
Chcielibyśmy podziękować Zespołowi MARGOS za wspaniałą zabawę na Naszym weselu, świetna zabawa do białego rana, repertuar urozmaicony dla każdego, zarówno My jak i nasi goście długo będziemy wspominać te taneczne chwile i ten czas, każdy kto wybierze ten zespół z cała pewnością przyznajemy, że napewno się nie zawiedzie wręcz przeciwnie będzie bardzo zadowolony. Jeszcze raz Dziękujemy za ten cudowny i jedyny taki Dzień w naszym nowym Życiu.
EWA i RAFAŁ.
Poprzez Krótki opis internetowy nie jesteśmy w stanie wyrazić naszego zadowolenia z zespołu. Po pierwsze dziękujemy za miłe i grzeczne podejście do nas. Za doskonałe przygotowanie, ciekawy i zróżnicowany repertuar. Nawet najbardziej wybredni goście znaleźli dla siebie piosenkę. Po zebraniu opinii gości z ręka na sercu stwierdzamy że nie ma osoby której by się nie podobało. Bawiliśmy się do 5tej rano. Dziękujemy za śmieszne zabawy które ciągle wspominamy. Za krótkie przerwy :) Wszyscy jesteśmy zadowoleni i do dziś leczymy zakwasy po tańcowaniu. Polecamy wszystkim przyszłym nowożeńcom. Pozdrowionka i całuski dla muzyków :)
Wesele dzięki zespołowi muzycznemu na zawsze pozostanie w pamięci naszych gości. Zespół grał zróżnicowany repertuar dla każdego pokolenia. Goście się bawili do białego rana. Dlatego dziękujemy zespołowi MARGOS za udany występ. I zaproponować możemy z całą odpowiedzialnością zespół. Na pewno każdy z Was będzie zadowolony !!!!!!!!!!! MY JESTEŚMY !!!!!!! POLECAMY!!!!!!!!! DZIĘKUJEMY !!!!!!! ELUSIA i MARCIN.
Chcemy przekazać wyrazy uznania, dla zespołu, który zapewnił wspaniałą zabawę na naszym weselu. Zarówno my, jak i goście świetnie się bawiliśmy w rytm Waszej muzyki.
Warto skorzystać z uwag doświadczonych muzyków przy wyborze repertuaru i programie zabaw. Do dziś śmiejemy się wspominając "Krzesła". Pozdrawiamy Agnieszka i Tadeusz